Pozycjonowanie stron - SEO

SEO, czyli pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych to działanie, którego celem jest umieszczenie strony internetowej w czołówce naturalnych (organicznych) wyników wyszukiwania dla danej frazy (słowa kluczowego).
O tym, co pokaże się w tychże wynikach decydują skomplikowane algorytmy wyszukiwarek. Poprzez odpowiednią optymalizację strony i zewnętrzne działania promocyjne można wpływać na pozycję strony w rankingu.
My to potrafimy i jesteśmy w tym niezwykle skuteczni.

Celem naszych działań jest przyniesienie wartości dodanej naszym Klientom, zatem wybieramy i pozycjonujemy słowa, które przynoszą realne korzyści. Słowa, po których wchodząc na stronę, ludzie podejmą określone działania - kupią produkt, wypełnią formularz, zadzwonią.

Dobierając efektywne słowa kluczowe, używamy specjalistycznych narzędzi informatycznych, ale przede wszystkim naszej wiedzy i doświadczenia. Wykorzystujemy analizę wertykalną, lateralną, analizę popularności, konkurencyjności, trendów i sezonowości, słów wpisywanych z błędami, słów negatywnych oraz słów kluczowych konkurencji. Posiadamy również  własny zespół programistów, tworzących na bieżąco oprogramowanie na potrzeby naszych klientów.

Pozycjonujemy strony nawet pod najbardziej konkurencyjne frazy, które mają kilkaset tysięcy wyświetleń miesięcznie i generują setki konwersji. Stale wdrażamy nowe techniki i testujemy wiele rozwiązań, analizujemy wprowadzane algorytmy.
I najważniejsze, jesteśmy tak pewni naszej skuteczności w pozycjonowaniu stron, że w każdym przypadku rozliczamy się tylko i wyłącznie za efekty.


SEO, pozycjonowanie